STRINGHYLLA, teak, 1950/60-tal.

163113. STRINGHYLLA, teak, 1950/60-tal.

4 hyllplan, vita gavlar, höjd 78, bredd 80, djup 20 cm.

Bruksslitage, små fläckar, repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 4 135