MAY K LEON. Blandteknik med collage.

1630694. MAY K LEON. Blandteknik med collage.

Nattfjärilen. Signerad a tergo samt daterad november 2005.
12,5x10,5 cm.

Mindre ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

12,5x10,5 cm.

Mindre ytslitage.

Antal besök: 305