Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Halmstads Auktionskammare
Belysning & Lampor
Bordslampor
SKRIVBORDSLAMPA, rödlackerad metall, Femo, 1960-tal.
1624176. SKRIVBORDSLAMPA, rödlackerad metall, Femo, 1960-tal.
Fäste medföljer.
Slitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Fäste medföljer.
Slitage.
Halmstads Auktionskammare
205