LARS BOËTHIUS. Insjölandskap med segelbåt. Olja på pannå, signerad.

162383. LARS BOËTHIUS. Insjölandskap med segelbåt. Olja på pannå, signerad.

37 x 45 cm.

Lars Boëthius (1903–1968)

Gör en kostnadsfri värdering!

37 x 45 cm.

Lars Boëthius (1903–1968)

Antal besök: 760