SKÄNK, björk/ek, 1930/1940-tal.

Längd 140, bredd 56, höjd 98 cm.

Repor & ytslitage.

Nyckel/nycklar finns.

Repor & ytslitage.

Nyckel/nycklar finns.

Föremålsnr
1622362
Antal besök: 317