SOFFBORD, björk, Art Deco, 1930-tal.

161965. SOFFBORD, björk, Art Deco, 1930-tal.

Mått, längd 100, bredd 60, höjd 63 cm.

Bruksslitage. Mindre krakelyr i lacken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 087