SYLTARE/SAFTARE för bär. 1900-talets början.

161961. SYLTARE/SAFTARE för bär. 1900-talets början.

Löstagbar vägga med nät i stativ. Bredd/längd 59, höjd 32 cm.

Slitage, repor, märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, repor, märken.

Antal besök: 1 634