Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Halmstads Auktionskammare
Glas
Övrigt
SVAMPAR, 3-stycken, glas, Monica Backström, Kosta Boda, 1900-talets andra hälft.
1618437. SVAMPAR, 3-stycken, glas, Monica Backström, Kosta Boda, 1900-talets andra hälft.
Höjd 11,5-18 cm.
Mindre ytslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Höjd 11,5-18 cm.
Mindre ytslitage.
Halmstads Auktionskammare
354