REKLAMSKYLT, Volkswagen, hårdpapp, 1900-talets mitt.

1616980. REKLAMSKYLT, Volkswagen, hårdpapp, 1900-talets mitt.

81 x 120 cm.

Slitage, fläckar, mindre skador.

81 x 120 cm.

Antal besök: 534