CARL HERMAN RUNNSTRÖM. Olja på duk. glasad.

1614839. CARL HERMAN RUNNSTRÖM. Olja på duk. glasad.

Höststämning. Signerad 36x45 cm.

Signatur något dold av pass.

Carl Herman Runnström (1891–1980)

Gör en kostnadsfri värdering!

Signatur något dold av pass.

Antal besök: 295