1613830. SHERRY-/SNAPS-GLAS OCH KARAFF, 7 stycken, slipad kristall och "Chateau", Orrefors.

6 glas, höjd 13,5, diameter ca 4 cm
1 karaff, höjd ca 28 cm.

Bruksskick, minimal nagg i ett glas.

1 karaff, höjd ca 28 cm.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Helsingborgs Auktionskammare
Föremålsnr
1613830

Om auktionshuset

Namn
AB Helsingborgs Auktionskammare
Momsnr
SE556618235701
Org.nr
556618-2357
Telefon
042-21 16 33
Adress

Norra Hamnen
Kungsgatan 16
252 21 Helsingborg
Sverige

Läs mer om auktionshuset.

Antal besök: 176