1613498. PER B SUNDBERG. VAS, glas, Orrefors.

Organisk form i klarglas. Märkt "Orrefors PBS 494121". Höjd 19 cm.

Gravyr. Bruksslitage med små nagg i botten.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Göteborgs Auktionsverk
Ort
Göteborg, Sverige
Placering
2Vitrin
Föremålsnr
1613498

Om auktionshuset

Namn
Göteborgs Auktionsverk AB
Momsnr
SE556587-970601
Org.nr
556587-9706
Telefon
031-7047700
Adress

Värmlandsgatan 2
413 28 Göteborg
Sverige

Läs mer om auktionshuset.

Antal besök: 244

Andra intressanta föremål