L WENNERSTEN. Olja på pannå, signerad, 1900-talets första halva.

161291. L WENNERSTEN. Olja på pannå, signerad, 1900-talets första halva.

Parken Vängåvan, Sundsvall. Mått 17 x 46 cm.

Lätt bukssitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Lätt bukssitage.

Antal besök: 2 609