PIPHUVUD, tillskrivet Sofia Isberg, 1800-tal.

1612715. PIPHUVUD, tillskrivet Sofia Isberg, 1800-tal.

Tillverkad av masurbjörk. Skuren dekor på skördetema med bl.a. ax och lie Höjd ca. 11 cm.

Slitage. Skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage. Skador.

Antal besök: 674