DISPLAYSKÅP, koppar, glas, 1930-tal.

1610501. DISPLAYSKÅP, koppar, glas, 1930-tal.

För att fästas vid vägg.
Med bakram av trä, hölje av koppar, med fönster av glas.
Längd 103, bredd 25, höjd 160 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

För att fästas vid vägg.

Slitage.

Antal besök: 2 162