SIDEBOARD, teak, 1960/70-tal.

SIDEBOARD, teak, 1960/70-tal.
1610117. SIDEBOARD, teak, 1960/70-tal.

Med två dragluckor med bakomliggande hyllplan samt fyra lådor.
Längd 183, bredd 42, höjd 77 cm.

Slitage, märken. Skador vid hörn av skåpluckor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 2 022