VÄGGUR, delvis bemålat trä, 1900-tal.

1607156. VÄGGUR, delvis bemålat trä, 1900-tal.

Höjd 93 cm.

Slitage och sprickor, ej funktionstestad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 93 cm.

Antal besök: 225