1605179. BYRÅ, rokokostil, 1900-tal.

stenskiva, 3 lådor, längd 95 cm, bredd 50 cm, höjd 80 cm.

sedvanligt slitage.

sedvanligt slitage.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Göteborgs Auktionsverk
Ort
Göteborg, Sverige
Placering
Hylla 1
Föremålsnr
1605179

Om auktionshuset

Namn
Göteborgs Auktionsverk AB
Momsnr
SE556587-970601
Org.nr
556587-9706
Telefon
031-7047700
Adress

Värmlandsgatan 2
413 28 Göteborg
Sverige

Läs mer om auktionshuset.

Antal besök: 198

Andra intressanta föremål