BYRÅ, rokokostil, 1900-tal.

1605179. BYRÅ, rokokostil, 1900-tal.

stenskiva, 3 lådor, längd 95 cm, bredd 50 cm, höjd 80 cm.

sedvanligt slitage.

sedvanligt slitage.

Antal besök: 556