ERIK HÖGLUND. FLASKOR, 2 st, glas, Boda.

1604592. ERIK HÖGLUND. FLASKOR, 2 st, glas, Boda.

Mindre vas signerad, höjd 19-24 cm.

Bruksslitage.

Erik Höglund (1932–1998)

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Erik Höglund (1932–1998)

Antal besök: 456