FIGURIN, porslin, Royal Dux, Tjeckoslovakien, 1900-tal.

1604350. FIGURIN, porslin, Royal Dux, Tjeckoslovakien, 1900-tal.

Höjd 22,5 cm.

Mindre ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 22,5 cm.

Mindre ytslitage.

Adress

Verkstadsgatan 2
302 62 Halmstad
Sverige

Placering
7
Antal besök: 345