1603953. SKEPPSMODELL, "Cutty Sark", 19/2000-tal.

längd 100 cm, höjd 94 cm.

sedvanligt slitage, etikettrester på sockel, ej genomgången.

längd 100 cm, höjd 94 cm.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Göteborgs Auktionsverk
Ort
Göteborg, Sverige
Placering
G (Entre)
Föremålsnr
1603953

Om auktionshuset

Namn
Göteborgs Auktionsverk AB
Momsnr
SE556587-970601
Org.nr
556587-9706
Telefon
031-7047700
Adress

Värmlandsgatan 2
413 28 Göteborg
Sverige

Läs mer om auktionshuset.

Antal besök: 182

Andra intressanta föremål