GÖSTA WERNER. Fartygsparad. Färglitografi. Signerad och daterad -76. 3/100.

160368. GÖSTA WERNER. Fartygsparad. Färglitografi. Signerad och daterad -76. 3/100.

43x56 cm.

Gösta Werner (1909–1989)

Gör en kostnadsfri värdering!

43x56 cm.

Gösta Werner (1909–1989)

Antal besök: 2 790