SIDEBOARD, teak, 1960-tal.

160357. SIDEBOARD, teak, 1960-tal.

2 par dörrar med bakomliggande hyllplan. 4 lådor. Teak och bok. Bredd/längd 185, djup 42 cm, höjd 93 cm.

Bruksslitage. Repor. Märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage. Repor. Märken.

Antal besök: 1 318