SVEN ELLEKAER. Soffbord, jakaranda med glasskiva, 1960-tal, Danmark.

1602052. SVEN ELLEKAER. Soffbord, jakaranda med glasskiva, 1960-tal, Danmark.

Längd 160, bredd 64, höjd 46,5 cm

CITES-intyg medföljer. Exporttillstånd krävs för export utanför EU.

1 smärre kantmärke samt smärre bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 322