WILGOT SVENSSON. Olja på pannå.

1599137. WILGOT SVENSSON. Olja på pannå.

Landskap, signerad WS, 19x24 cm
A tergo daterad 1953, sommarbild från Färjenäs.

Slitage samt kantskada.

Wilgot Svensson (1903–1975)

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage samt kantskada.

Wilgot Svensson (1903–1975)

Antal besök: 209