SOLGLASÖGON, Ray-Ban, Aviator, Italy. 2000-tal.

159865. SOLGLASÖGON, Ray-Ban, Aviator, Italy. 2000-tal.

RB3025, W3275, 55o14. Bredd på bågen, ca 12,5 cm.

Lätt bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Lätt bruksslitage.

Antal besök: 952