HUSHÅLLSTEXTILIER, hellinne, 1900-tal.

1598390. HUSHÅLLSTEXTILIER, hellinne, 1900-tal.

Handdukar 9+6 st olika mönster och storlek.
16 servetter i olika storlekar och modeller.
3 dukar i olika storlekar och modeller.

Bruksslitage. Fläckar. Monogrambroderier.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 462