BREFKORTSALBUM, ca 147 brevkort/vykort, 18 samt 1900-tal, Hela världen.

1598087. BREFKORTSALBUM, ca 147 brevkort/vykort, 18 samt 1900-tal, Hela världen.

En del Sverige förekommer. 38x23 cm.

Brukslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Brukslitage.

Antal besök: 288