TIDNINGSSTÄLL och PIEDESTAL, string, rotting, 1950/60-tal.

1594072. TIDNINGSSTÄLL och PIEDESTAL, string, rotting, 1950/60-tal.

Höjd 44,5 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 44,5 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 383