ÖRHÄNGEN, udda delar, 18k guld, odlade pärlor/syntetisk sten. Totalvikt ca 7,8 gram.

1594029. ÖRHÄNGEN, udda delar, 18k guld, odlade pärlor/syntetisk sten. Totalvikt ca 7,8 gram.

Ringar, stift, lösa lås mm.

Skador, defekter och slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ringar, stift, lösa lås mm.

Skador, defekter och slitage.

Antal besök: 417