SPEGELSKÄNK, ek, äpplet, 1900-talets första hälft.

1593955. SPEGELSKÄNK, ek, äpplet, 1900-talets första hälft.

Bredd 150 cm, djup 54 cm, höjd 150 cm.

Slitage och märken.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage och märken.

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 520