1592964. AXEL ÖSTBERG. Häger, etsning, signerad.

Bildyta ca 16x11 cm.

Något gulnad. Ej examinerad ur ram.

Bildyta ca 16x11 cm.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Göteborgs Auktionsverk
Ort
Göteborg, Sverige
Placering
Tavelvagn 3
Föremålsnr
1592964

Om auktionshuset

Namn
Göteborgs Auktionsverk AB
Momsnr
SE556587-970601
Org.nr
556587-9706
Telefon
031-7047700
Adress

Värmlandsgatan 2
413 28 Göteborg
Sverige

Läs mer om auktionshuset.

Antal besök: 54

Andra intressanta föremål