Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Halmstads Auktionskammare
Keramik & Porslin
Europeiskt
FIGURIN, porslin, pingvin, Raili eerola Arabia, 1960-tal.
1592007. FIGURIN, porslin, pingvin, Raili eerola Arabia, 1960-tal.
Höjd 5,5 cm.
Mindre ytslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Höjd 5,5 cm.
Mindre ytslitage.
Halmstads Auktionskammare
596