HARDY STRID. Akryl på duk.

1590380. HARDY STRID. Akryl på duk.

Konferens. Signerad samt daterad 1991. A tergo etikett
112x200 cm.

Mindre ytslitage.

Hardy Strid (1921–2012)

Gör en kostnadsfri värdering!

112x200 cm.

Mindre ytslitage.

Hardy Strid (1921–2012)

Antal besök: 324