Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Halmstads Auktionskammare
Silver & Metall
Övriga metallföremål
KRUCIFIX, emalj och brons, Ryssland, 1800-tal.
1589071. KRUCIFIX, emalj och brons, Ryssland, 1800-tal.
Mått 22x13,5 cm.
Bruksslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Mått 22x13,5 cm.
Bruksslitage.
Halmstads Auktionskammare
335