SLAGBORD för barn, allmoge, märkt 1825.

158452. SLAGBORD för barn, allmoge, märkt 1825.

Furu. Låg modell. Bord med låda och ett slag. Längd 68, bredd 54, höjd 58 cm. Längd med uppfälld skiva 104,5 cm.

Slitage. Patinerad yta. Märken. Repor. Fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 294