HYLLA, Stringhylla, design Nils Strinning, BSB-hyllan. 1900-talets mitt.

158446. HYLLA, Stringhylla, design Nils Strinning, BSB-hyllan. 1900-talets mitt.

Tre hyllplan i teak. Gavlar i plexiglas. Längd 80 cm, bredd 20. höjd 76 cm.

Bruksslitage. Märken. Repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage. Märken. Repor.

Antal besök: 1 528