KISTA, trä, allmoge. 17/1800-tal.

158432. KISTA, trä, allmoge. 17/1800-tal.

Spår av originalmålning. Beslag i järn. Längd 87, bredd 55,5, höjd 51 cm.

Ställvis omfattande slitage. Patinerad yta. Anlupna beslag. Märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 535