HÖRNSKÅP, trä, allmoge. 17/1800-tal.

158429. HÖRNSKÅP, trä, allmoge. 17/1800-tal.

Avlutad. Längd 72, bredd 50, höjd 98.

Slitage. Midre hål i bakstycket. Sprickor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 764