HÖG HATT I LÄDERLÅDA, 1900-tal.

1578918. HÖG HATT I LÄDERLÅDA, 1900-tal.

Innermått 20x15,5 cm.

Slitage och låda med skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Innermått 20x15,5 cm.

Slitage och låda med skador.

Antal besök: 229