1578385. AFFÄRSDISK, mahogny med stenskiva, 1900-tal.

Danska skyltar för apoteksbruk. Disken står på rullbara hjul. Längd 186, bredd 60, höjd 95 cm.

Kompletterad, 12 mindre lådor spärrade & går ej att öppna, stenskivan fastlimmad, hörnnagg på skivan.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Helsingborgs Auktionskammare
Föremålsnr
1578385

Om auktionshuset

Namn
AB Helsingborgs Auktionskammare
Momsnr
SE556618235701
Org.nr
556618-2357
Telefon
042-21 16 33
Adress

Norra Hamnen
Kungsgatan 16
252 21 Helsingborg
Sverige

Läs mer om auktionshuset.

Antal besök: 1 027