LARS HALLSTRÖM. Ansikte.

LARS HALLSTRÖM. Ansikte.
1577463. LARS HALLSTRÖM. Ansikte.

Signerad och daterad -67, tuschteckning, 36x24 cm.

Proveniens: Anita Lindblom.

fläckar på passpartout.

Tema

Anita Lindbloms samling

Gör en kostnadsfri värdering!

Proveniens: Anita Lindblom.

fläckar på passpartout.

Tema

Anita Lindbloms samling

Antal besök: 2 817