1577247. LENNART JIRLOW. Kock med fasaner, färglitografi, signerad och numrerad 71/285.

Bildmått ca 39 x 27 cm.

Ej examinerad ur ram.

Lennart Jirlow (1936–2020)

Bildmått ca 39 x 27 cm.

Ej examinerad ur ram.

Lennart Jirlow (1936–2020)

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Göteborgs Auktionsverk
Föremålsnr
1577247

Om auktionshuset

Namn
Göteborgs Auktionsverk AB
Momsnr
SE556587-970601
Org.nr
556587-9706
Telefon
031-7047700
Adress

Värmlandsgatan 2
413 28 Göteborg
Sverige

Läs mer om auktionshuset.

Antal besök: 691