1576141. KAFFESERVIS, 12 delar, porslin, "Red Top", Marianne Westman, Rörstrand, 1950-tal.

Nr 612, 6 koppar med fat.

Bruksslitage.

Nr 612, 6 koppar med fat.

Bruksslitage.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Helsingborgs Auktionskammare
Föremålsnr
1576141

Om auktionshuset

Namn
AB Helsingborgs Auktionskammare
Momsnr
SE556618235701
Org.nr
556618-2357
Telefon
042-21 16 33
Adress

Norra Hamnen
Kungsgatan 16
252 21 Helsingborg
Sverige

Läs mer om auktionshuset.

Antal besök: 467