1574688. INRO med NETSUKE och TRÄSNITT 18/1900-tal.

Inro: Cirka 9 x 7 cm.
Träsnitt: cirka 16 x 11 cm.

Skador, märke, retuscher.
Träsnitt ej examinerad ur ram,
pappersskador i marginaler.

Inro: Cirka 9 x 7 cm.
Träsnitt: cirka 16 x 11 cm.

Skador, märke, retuscher.
pappersskador i marginaler.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Göteborgs Auktionsverk
Ort
Göteborg, Sverige
Placering
Kassadisk
Föremålsnr
1574688

Om auktionshuset

Namn
Göteborgs Auktionsverk AB
Momsnr
SE556587-970601
Org.nr
556587-9706
Telefon
031-7047700
Adress

Värmlandsgatan 2
413 28 Göteborg
Sverige

Läs mer om auktionshuset.

Antal besök: 292