1574281. ROLEX, armbandsur, Datejust, guld/stål, automatic, 1980-tal.
plexiglas, med diamanturtavla, automatiskt uppdrag, refnr. 16013, diameter 36 mm.
(VISAS ENDAST ENLIGT ÖK. MAILA OSS FÖR MER INFO).
Slitage, glas med repor, spännet med smärre skada.