FAT samt SKÅLFAT, porslin, Kina, 17/1800-tal.

157330. FAT samt SKÅLFAT, porslin, Kina, 17/1800-tal.

Diameter 22, resp 23 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter 22, resp 23 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 612