GASKÖK, Primus 2396, 1970-tal.

1572545. GASKÖK, Primus 2396, 1970-tal.

Komplett med instruktionsbok. Mått ca. 42x22 cm.

Smärre repor och märken. Ytsmuts.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 7 952