Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Halmstads Auktionskammare
Belysning & Lampor
Vägglampor
YTTERBELYSNING, koppar/glas, Gnosjö konstsmide, 1970-tal.
1572428. YTTERBELYSNING, koppar/glas, Gnosjö konstsmide, 1970-tal.
Djup 30 cm. Höjd 75 cm.
Slitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Djup 30 cm. Höjd 75 cm.
Slitage.
Halmstads Auktionskammare
1 389