IVAR LO JOHANSSON. "Stad och land", statarnovell med 12 träsnitt av Sven Erixson.

1572426. IVAR LO JOHANSSON. "Stad och land", statarnovell med 12 träsnitt av Sven Erixson.

37x27 cm.

Rygg med skador. Omslag med mindre revor och slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

37x27 cm.

Antal besök: 458